Ägare och grundare

Daniel-Jensen-3201

Daniel Jensen är grundare och ägare till Jensen Drift & Underhåll AB och är idag aktiv i företaget som drifttekniker och VD.

På Jensen Drift & Underhåll AB träffar du utbildade drifttekniker med stor erfarenhet inom teknisk förvaltning. De tar stort ansvar och är personligt engagerade i ”sina” fastigheter. Du får en bestämd teknisk förvaltare som lär sig din/dina fastigheter utan och innan.

Här nedan träffar du våra duktiga medarbetare.

Foton: Hans Ekestang

Medarbetare

Daniel Jensen

Daniel-Jensen-0041

Drifttekniker & VD

E-post: daniel@jensendrift.se

Hannu Ojanne

Hannu Ojanne

Fastighetstekniker

E-post: hannu@jensendrift.se

Tomas Jensen

Tomas-1941

Fastighetstekniker

E-post: tomas@jensendrift.se

Jimmy Henriksson

Jimmy-0921

Vitvarutekniker

E-post: jimpa@jensendrift.se

Jari Poranen

Förvaltare

E-post: jari@jensendrift.se

Mustafa Khalaf

Fastighetstekniker

E-post: mustafa@jensendrift.se

Viktor Hammar

Fastighetstekniker & Webbansvarig

E-post: viktor@jensendrift.se

Jonny Lindström

Fastighetstekniker & Elektriker

E-post: jonny@jensendrift.se

Madelene Lidebrandt

Kundtjänst & Ekonomi

E-post: Madelene@jensendrift.se

Joacim Lind

Projektledare

E-post: joacim@jensendrift.se

Ola Holm

Drifttekniker & Tekniskförvaltning

E-post: Ola@jensendrift.se

Kristian Jensen

Fastighetsskötare

Brandskyddsutbildning

diplom1diplom2